Wiza do usa, wizy do usa

 

Wiza do USA - obywatele polscy oraz obcokrajowcy legalnie zamieszkali w Polsce, którzy należą do którejś z niżej wymienionych grup będą mogli ubiegać się o wizy do usa bez uprzedniego ustalania terminu rozmowy z konsulem w poniedziałki i środy w godzinach 13.30 - 15.00 w ambasadzie USA w Warszawie, w Krakowie w godz. 14:30-15:00 od poniedziałku do czwartku. Wiza do usa i wizy do usa. Osobiście nie muszą zgłaszać się do ambasady w Warszawie osoby, które ukończyły 80 lat i w ciągu ostatnich 2 lat nie otrzymały odmowy wydania wizy do usa lub odwołania od odmowy wizy waiver. Zapewniamy pośrednictwo wizowe.

 
 

  Poleć znajomym


  Dodaj do ulubionych


KONTAKT:

tel. 85 741 70 74
tel. kom. 602 63 35 35

e-mail: USA@SZMURLO.PL

 szmurlo_consultingNaruszenie amerykańskiego prawa immigracyjnego i karnego / cofnięcie z granicy / przekroczenie wizy amerykańskiej / wyrok sądowy / uchylenie zakazu wjazdu do USA / waiver konsularnyOferujemy pomoc w otrzymaniu promesy wizowej do USA (wiza wydawana jest na granicy amerykańskiej) w trudnych przypadkach np. uchylenie zakazu wjazdu do USA:

•  przekroczenia terminu wizy
•  wielokrotnej odmowy wydania promesy wizowej
•  posiadania karnych wyroków sądowych / problemy prawne
•  inne kwestie / cofnięcie z granicy, etc.

Według prawa amerykańskiego, osoby które złamały prawo imigracyjne, mają zakaz otrzymania promesy wizowej.

Istnieje jednak procedura umożliwiająca otrzymanie "waiver konsularnego", czyli "uchylenie zakazu otrzymania promesy wizowej", polegająca m.in. na przedstawieniu stosownych czynników i argumentów, które są brane pod uwagę przy rozpatrywaniu tego typu wniosku.


Posiadamy wieloletnie doświadczenie w tej dziedzinie. Zapraszamy do kontaktu w celu skonsultowania i oceny stanu faktycznego Państwa przypadku.

kontakt© SZMURŁO CONSULTING sp. z o.o.    
wizy do usa wiza do usa odmowa wydania wizy