Wiza do usa, wizy do usa

 

Wiza do USA - obywatele polscy oraz obcokrajowcy legalnie zamieszkali w Polsce, którzy należą do którejś z niżej wymienionych grup będą mogli ubiegać się o wizy do usa bez uprzedniego ustalania terminu rozmowy z konsulem w poniedziałki i środy w godzinach 13.30 - 15.00 w ambasadzie USA w Warszawie, w Krakowie w godz. 14:30-15:00 od poniedziałku do czwartku. Wiza do usa i wizy do usa. Osobiście nie muszą zgłaszać się do ambasady w Warszawie osoby, które ukończyły 80 lat i w ciągu ostatnich 2 lat nie otrzymały odmowy wydania wizy do usa lub odwołania od odmowy wizy waiver. Zapewniamy pośrednictwo wizowe.

 
 

  Poleć znajomym


  Dodaj do ulubionych


KONTAKT:

tel. 85 741 70 74
tel. kom. 602 63 35 35

e-mail: USA@SZMURLO.PL

 kancelaria_szmurloNaruszenie amerykańskiego prawa immigracyjnego i karnego / cofnięcie z granicy / przekroczenie wizy amerykańskiej / wyrok sądowy / uchylenie zakazu wjazdu do USA / waiverOferujemy pomoc w otrzymaniu promesy wizowej do USA (wiza wydawana jest na granicy amerykańskiej) w trudnych przypadkach np. uchylenie zakazu wjazdu do USA:

•  przekroczenia terminu wizy
•  wielokrotnej odmowy wydania promesy wizowej
•  posiadania karnych wyroków sądowych / problemy prawne
•  inne kwestie / cofnięcie z granicy, etc.

Zgodnie z prawem amerykańskim, osoby które złamały prawo imigracyjne lub karne, otrzymują zakaz otrzymania wizy.

Istnieje jednak procedura umożliwiająca otrzymanie waiver, czyli "uchylenia zakazu wydania wizy amerykańskiej".


Posiadamy 20. letnie doświadczenie w tej dziedzinie. W ciagu tego okresu Dr Jerzy Szmurło, CMC, przygotował wiele skutecznych wniosków o waiver, na podstawioe których Klienci Kancelarii otrzymali nowe wizy umożliwiające wjazd na terytorium USA.
Zapraszamy do kontaktu z Kancelaria w celu skonsultowania i oceny stanu faktycznego Państwa przypadku.

kontakt


© KANCELARIA DORADCZA SZMURŁO

   
wizy do usa wiza do usa odmowa wydania wizy waiver