WIZA B-1 BIZNESOWA / SŁUŻBOWA: KONFERENCJE, SZKOLENIA, MONTAŻ i SERWIS MASZYN


Dla osób udających się do USA w celach służbowych (nadzór nad montażem maszyn, rozmowy biznesowe, szkolenie amerykańskich pracowników, udział w ważnych konferencjach, etc.)PAKIET WIZOWY B-1: od 1500 zł brutto/osobę .
(kwota honorarium dotyczy osób aplikujących o wizę bez wcześniejszej odmowy wydania wizy lub autoryzacji ESTA) i zależna jest od specyfiki przypadku
W przypadku konieczności przeprowadzenia konsultacji dot. kwestii merytorycznych, zostanie ustalona zasadnicza kwota za konsultacje (przed rejestracją wniosków wizowych).

 • rejestracja (on-line) elektronicznego wniosku wizowego
 • wyznaczenie terminu spotkania w konsulacie i dokonanie opłaty wizowej w imieniu Klienta (dodatkowa kwota)
 • doradztwo przed wizytą w konsulacie

 • W przypadku gdy Klient miał wcześniej założony profil użytkownika w Centrum Wizowym, podjął próbę samodzielnej rejestracji wniosku wizowego, może zaistnieć blokada dostępu do profilu użytkownika- prosimy o poinformowanie nas o tym fakcie.

  Powyższa oferta dotyczy osób, które nie otrzymały wcześniej odmowy wizy lub autoryzacji ESTA, nie przekroczyły terminu przyznanej wizy oraz nie były kiedykolwiek oskarżone czy karane za przestępstwo w jakimkolwiek kraju (więcej informacji na stronach: odmowa wizy oraz uchylenie zakazu wjazdu)

  Klientom Kancelarii, którzy dokonali wpłaty ustalonego honorarium - prześlemy drogą elektroniczną formularz z pytaniami niezbędny do rejestracji przez nas Elektronicznego Wniosku / Formularza Wizowego on- line DS-160

  PŁATNOŚCI - NUMER KONTA BANKOWEGO

  INSPEKCJA GRANICZNA W USA

Wstecz
wiza biznesowa B-1
wiza biznesowa B-1
wiza biznesowa B-1
© 2024 KANCELARIA DORADCZA SZMURŁO sp. z o.o.
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Polityka prywatności i Nota prawna