Program Ruchu Bezwizowego / Visa Waiver Program / Elektroniczna Autoryzacja Podróży ESTA / E-wizaElektroniczny System Autoryzacji Podróży do USA (ESTA)

Program Ruchu Bezwizowego (Visa Waiver Program, VWP) umożliwia obywatelom niektórych krajów (Polska należy do tego programu od 11 listopada 2019 r.) podróżowanie do USA w celach turystycznych i służbowych bez konieczności uzyskania wizy w przypadku pobytu trwającego do 90 dni.

Osoby podróżujące w ramach programu VWP muszą ubiegać się o autoryzację za pośrednictwem Elektronicznego Systemu Autoryzacji Podróży (ESTA) poddawane są kontroli granicznej i imigracyjnej w punkcie wjazdu na teren Stanów Zjednoczonych, a ich dane są wprowadzane do programu US-VISIT Departamentu Bezpieczeństwa Wewnętrznego.

DZIAŁ AMERYKAŃSKI KANCELARII DORADCZEJ SZMURŁO sp. z o.o. oferuje Państwu doradztwo w przygotowaniu i w zarejestrowaniu formularza ESTA on-line.
Posiadamy ponad 30. letnie doświadczenie w dziedzinie amerykańskiego prawa imigracyjnego. W Polsce jesteśmy od 27. lat.

PAKIET ESTA: 600 zł brutto.
Kwota uwzględnia opłatę za rozpatrzenie wniosku w wys. 21 USD - dotyczy tylko przypadku braku wcześniejszych odmów wydania wizy lub ESTA.

Rejestracja w systemie ESTA nie jest gwarancją automatycznego uzyskania autoryzacji podróży do USA. Honorarium Kancelarii za dokonanie rejestracji w ESTA jest bezzwrotne.

PŁATNOŚCI - NUMER KONTA BANKOWEGO

INSPEKCJA GRANICZNA W USA

Wstecz
program ruchu bezwizowego USA ESTA
© 2023 KANCELARIA DORADCZA SZMURŁO sp. z o.o.
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Polityka prywatności i Nota prawna