Program Ruchu Bezwizowego / Visa Waiver Program / wiza B-1 i B-2 / Elektroniczna Autoryzacja Podróży ESTAElektroniczny System Autoryzacji Podróży do USA (ESTA) - dotyczy tylko wizy turystycznej B-2 oraz biznesowej B-1

Program Ruchu Bezwizowego (Visa Waiver Program, VWP) umożliwia obywatelom niektórych krajów (Polska należy do tego programu od 11 listopada 2019 r.) podróżowanie do USA w celach turystycznych i służbowych bez konieczności uzyskania wizy w przypadku pobytu trwającego do 90 dni.

Osoby podróżujące w ramach programu VWP muszą ubiegać się o autoryzację za pośrednictwem Elektronicznego Systemu Autoryzacji Podróży (ESTA) poddawane są kontroli granicznej i imigracyjnej w punkcie wjazdu na teren Stanów Zjednoczonych, a ich dane są wprowadzane do programu US-VISIT Departamentu Bezpieczeństwa Wewnętrznego.

DZIAŁ AMERYKAŃSKI KANCELARII DORADCZEJ SZMURŁO sp. z o.o. oferuje Państwu pomoc w zarejestrowaniu formularza ESTA on-line. Posiadamy blisko 30. letnie doświadczenie w dziedzinie amerykańskiego prawa imigracyjnego.
W Polsce jesteśmy od ponad 25. lat.

PAKIET ESTA / 350 zł brutto (kwota uwzlędnia opłatę za rozpatrzenie wniosku w wys. 14$)- dotyczy tylko przypadku braku wcześniejszych odmów wydania wizy.

Rejestracja w systemie ESTA nie jest gwarancją automatycznego uzyskania autoryzacji podróży do USA. Honorarium Kancelarii za dokonanie rejestracji w ESTA jest bezwrotne.


SPOSÓB PŁATNOŚCI ZA NASZE USŁUGI (wystawiamy fakturę VAT).
INSPEKCJA GRANICZNA W USA

Wstecz
program ruchu bezwizowego USA ESTA
© 2020 KANCELARIA DORADCZA SZMURŁO sp. z o.o.
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Polityka prywatności