ODMOWA STAŁEGO POBYTU (uchylenie zakazu wjazdu)
WAIVER / formularz I-601

Osoby, które złamały amerykańskie prawo imigracyjne, prawo karne (gdziekolwiek), przekroczyły przyznany przez urzędnika imigracyjnego okres pobytu na terytorium USA i przebywają obecnie w Polsce, oczekując na spotkanie w konsulacie w związku np. z realizacją procesu sponsorowania przez rodzinę, zgodnie z amerykańskim prawem imigracyjnym, otrzymują odmowę stałego pobytu ("zielonej karty").

Istnieje procedura, która umożliwia, w uzasadnionych przypadkach, uzyskanie "waiver", czyli "uchylenie zakazu wjazdu do USA". W przypadku zainteresowania staraniem się o "waiver", prosimy o kontakt poprzez poniższy formularz kontaktowy, umożliwiający konsultację przypadku i określenie stanu faktycznego i szans na przeprowadzenie procedury.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w udzielaniu konsulatacji ubiegającym się o wizy emigracyjne do USA , w tym uzyskaniu "waiver" w związku z zakazem przekroczenia granicy USA. Przygotujemy pisemny wniosek o uchylenie zakazu wjazdu do USA (waiver), w tym niezbędne formularze I-601.

KONSULTACJE (zdalne)
- kwota honorarium jest zależna od stopnia skomplikowania przypadku, wcześniejszych działań aplikanta we własnym zakresie, etc.)


W przypadku podjęcia decyzji o współpracy (po konsultacjach wstępnych) zostanie przygotowana pisemna umowa na usługi doradcze w omawianym zakresie oraz ustalone zasadnicze wynagrodzenie (niezależne od kwoty za konsultacje) za przeprowadzenie omawianej procedury.

Zakres działań Kancelarii po podpisaniu umowy:

Klient we własnym zakresie wnosi opłaty na rzecz USCIS

FORMULARZ KONTAKTOWY

PŁATNOŚCI - NUMER KONTA BANKOWEGO

INSPEKCJA GRANICZNA W USA

Wstecz
uchylenie zakazu wjazdu do USA
uchylenie zakazu wjazdu do USA
© 2023 KANCELARIA DORADCZA SZMURŁO sp. z o.o.
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Polityka prywatności i Nota prawna